Op zoek naar de laatste 112 meldingen en P2000 berichten uit Lelystad? Op Lelystads Dagblad vind je alle inzetten van brandweer, politie en ambulance in Lelystad en omgeving. Wij volgen de P2000 meldkamer op de voet en brengen de complete verhalen achter de hulpdiensten bij jou thuis.
Van incidenten op de N302 en de A6 tot meldingen in Lelystad-Haven, Zuiderzeewijk en de bedrijventerreinen Larserpoort — onze redactie brengt het 112-nieuws.
LELYSTAD - Donderdagavond heeft er omstreeks 20.35 uur een botsing plaatsgevonden op de Zilverparkkade in Lelystad.
LELYSTAD - Een man is donderdagavond rond 18.45 uur gewond geraakt bij een steekincident aan de Wittezeestraat in Lelystad.
LELYSTAD - Vrijdag 13 maart is een hennepkwekerij en een vuurwapen met munitie aangetroffen in een woning aan Fioringras in Lelystad. Een 32-jarige [...]
LELYSTAD - Een maaltijdbezorger is maandagavond met zijn scooter onderuit gegaan op het fietspad aan de Zwanenwater in Lelystad.
LELYSTAD - Vanmorgen heeft er omstreeks 09.45 uur een ongeval plaatsgevonden op de op Westerdreef in Lelystad.
LELYSTAD - Zondagavond zijn meerdere hulpdiensten met spoed uitgerukt naar de Galjoen in Lelystad na een melding van een mogelijke explosie. Bewoners [...]
LELYSTAD - Zondagmiddag rond 13.00 uur is bij Vliegveld Lelystad aan de Arendweg een demonstratie gestart. Buiten de hekken heeft een groep [...]
LELYSTAD - Een arrestatieteam heeft donderdagavond een persoon aangehouden in een woning aan de Memelstraat in Lelystad.
LELYSTAD - Op vrijdagavond 6 maart werd bij de controle van een auto drugs en een vuurwapen gevonden. De bestuurder en bijrijder van de auto werden [...]
LELYSTAD – Vandaag staat een kort geding gepland tussen de gemeente Lelystad en de bewoners van een woning aan de Lagune in de Atolwijk. De woning [...]
LELYSTAD - Op het Larserpad in Lelystad is zondagavond omstreeks 21.05 uur een auto met Duits kenteken in een greppel belandt.
MIDDEN-NEDERLAND - De Politie Midden-Nederland is gestart met het gebruik van WhatsApp-kanalen om sneller en effectiever te communiceren met zowel de [...]