LELYSTAD - In Lelystad ging een explosief af bij een flatgebouw aan De Valk. Hierdoor werd de centrale deur van de portiek eruit geblazen. Dit gebeurde in de nacht van maandag 15 op dinsdag 16 juni. We zijn op zoek naar getuigen en camerabeelden uit de buurt. Heb jij meer informatie? Meld het!

Rond 02.15 uur 's nachts kwam de melding binnen dat er een explosie was geweest aan De Valk. Door de explosie bleek de centrale deur van een flatgebouw eruit te zijn geblazen. Gelukkig raakte niemand gewond.

De politie doet onderzoek naar de explosie en zijn op zoek naar getuigen en camerabeelden uit de buurt. Heb jij iets verdachts gezien in de nacht van maandag 15 op dinsdag 16 juni rond De Valk? Geef het door.